sklep@leanbooks.pl   32 720 97 89
O nas BlogKonferencja Lean Kontakt
Redukcja marnotrawstwa w procesach biurowych
Redukcja marnotrawstwa w procesach biurowych

Wyzwania, które stoją przed dzisiejszymi przedsiębiorcami, to nie tylko utrzymanie swojej firmy w dobrej kondycji finansowej, lecz także odpowiednie zarządzanie pracownikami oraz procesami w taki sposób, aby przynosiły jak największe korzyści. Rozwiązania Lean to metody, które sprawdzą się wszędzie - zarówno w dużych, jak i małych firmach, niezależnie od profilu ich działalności. Jedną z metod skutecznego i efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem jest redukcja marnotrawstwa w procesach biurowych. Na czym polega i jak do niej doprowadzić? Zapraszamy do zapoznania się z naszym krótkim kompendium.

... Czytaj

visual-management-w-biznesie
Zarządzanie oraz komunikacja wizualna w biznesie

Bardzo wiele firm funkcjonujących na rynku nie przykłada żadnej wagi co do komunikacji wizualnej podczas swojej pracy. Jest to ogromny błąd, który sprawia, że część wdrażanych metod oraz narzędzi Lean Management jest zdecydowanie mniej skuteczne. Aby jednak poruszyć ten skomplikowany temat, jakim jest zarządzanie wizualne, należy najpierw objaśnić czym tak właściwie jest samo zagadnienie Lean Management.

... Czytaj

Zarządzanie Lean Management nie ma już przed Tobą żadnych tajemnic? Niemożliwe! Jest to tak bardzo rozbudowane zagadnienie, obfitujące w różne nowinki oraz technologiczne rozwiązania, że jego nauka jest nieustającym, ciągłym procesem. Może ona jednak okazać się wyjątkowo przyjemna oraz skuteczna, szczególnie jeśli masz dostęp do odpowiednich narzędzi oraz akcesoriów, które znacznie ułatwią Twoje planowanie oraz organizację. Na rynku znajdziesz ich setki, jednak najciekawszymi rozwiązaniami w tym temacie z pewnością okażą się praktyczne tablice. Dlaczego?

Tablice w Lean Management

Zarządzanie wizualne to jedna z głównych zasad zarządzania Lean Management. Odpowiednio dobrane tablice są jego nieodłączną częścią oraz znacznie ułatwiają pracę z narzędziami stosowanymi w filozofii Lean takimi jak 5s, Kanban, Kamishibai czy też krzyż bezpieczeństwa. Tablice mają za zadanie ułatwić wprowadzenie poszczególnych narzędzi do firmy bądź przedsiębiorstwa oraz znacznie ułatwić monitorowanie wszelkich procesów. Dlatego doskonale sprawdzają się one w biznesie, korporacjach, ale również w firmach produkcyjnych oraz magazynach.

Czego dowiesz się na naszym blogu?

Na naszym blogu odkryjemy przed Tobą wszystkie tajemnice wykorzystania tablic w zarządzaniu Lean Management! Chcesz wiedzieć więcej na temat zarządzania oraz komunikacji wizualnej w biznesie? A może interesuje Cię standaryzacja Lean Management w miejscu pracy? Pomożemy Ci również wybrać odpowiednią tablicę do Twoich potrzeb, omówimy redukcję marnotrawstwa w procesach biurowych oraz wiele, wiele więcej. Nasz blog to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat zarządzania Lean - przekonaj się sam!

Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane