sklep@leanbooks.pl   32 720 97 89
O nasBlogKonferencja LeanKontakt

Art Byrne

Art Byrne

Art Byrne wdraża Lean w różnych firmach od 1982 roku, kiedy rozpoczął pracę na stanowisku dyrektora w General Electric Company. Przewodził wdrożeniu koncepcji Lean w ponad trzydziestu firmach w czternastu krajach, dlatego zdobył ogromną wiedzę na temat kroków, jakie musi przedsięwziąć lider dowolnej firmy, aby ją przekształcić, stosując strategię LM.

Jako wiceprezes w Danaher Corporation wraz z jednym z prezesów wdrożył Lean także w tej firmie. Korzystał przy tym z pomocy czterech byłych dyrektorów Toyoty, którzy wcześniej pracowali z Taiichim Ohno, wdrażając System Produkcyjny Toyoty u dostawców tego koncernu motoryzacyjnego. Jako szef Wiremold Company ponad czterokrotnie zwiększył sprzedaż i podniósł wartość tego przedsiębiorstwa aż o 2467 procent w ciągu niecałych dziesięciu lat. Wskaźnik rotacji zapasów wzrósł wówczas z 3 do 18 razy.

Art jest partnerem zarządzającym w J.W. Childs Associates i wdraża Lean we wszystkich firmach wchodzących w skład portfela tego funduszu. Znajduje się w Galerii Sław Industry Week Manufacturing, jest laureatem Nagrody Shingo (w Wiremold) oraz członkiem Kapituły Nagrody Shingo. Jak sam twierdzi, pisanie książki Jak wdrożyć Lean dało mu dużo przyjemności, gdyż mógł czerpać z własnych doświadczeń i dzielić się z czytelnikami wieloma formami oporu, z którymi spotykał się podczas każdej transformacji Lean.


Art jest autorem następujących książek w naszej ofercie:

Europejska wysyłka
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Obsługa
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane