sklep@leanbooks.pl   32 720 97 89
O nasBlogKonferencja LeanKontakt

Mark Hamel

Mark Hamel

Konsultant ds. wdrażania Lean i six sigma. Odegrał znaczącą rolę we wdrożeniach Lean w wielu branżach, w tym w przemyśle lotniczym i obronnym, motoryzacyjnym, budowlanym, chemicznym, dóbr trwałych, elektronicznym, ubezpieczeniowym, opieki zdrowotnej i usług transportowych. Z powodzeniem szkolił liderów i współpracowników Lean zarówno na poziomie strategicznym, jak i taktycznym. Był moderatorem setek warsztatów kaizen oraz prowadził liczne sesje szkoleniowe i inne wydarzenia.

Jego 19-letnia kariera przed rozpoczęciem pracy w charakterze konsultanta obejmowała stanowiska kierownicze i wyższego szczebla w działach operacyjnych, planowania strategicznego, rozwoju biznesu i finansów. Jego edukacja i doświadczenie w zakresie Lean rozpoczęły się na początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy opracował koncepcję i pomógł w uruchomieniu działań, które zaowocowały nagrodą Shingo w Ensign-Bickford Company.

Uzyskał tytuł licencjata z matematyki w Trinity College w Hartford oraz magistra z profesjonalnej rachunkowości na Uniwersytecie w Hartford i z teologii w Holy Apostles College and Seminary. Jest certyfikowanym specjalistą rachunkowości w stanie Connecticut i ma podwójny certyfikat American Production and Inventory Control Society (APICS) w zakresie zarządzania produkcją i zapasami (CPIM) oraz zintegrowanego zarządzania zasobami (CIRM). Jako krajowy egzaminator Shingo Prize Mark pomagał w opracowaniu pytań egzaminacyjnych Society of Manufacturing Engineers (SME)/Association for Manufacturing Excellence (AME)/Shingo Lean Certification. Posiada również certyfikat Jurana jako six sigma black belt oraz jest członkiem SME, AME i APICS.


Mark jest autorem następujących książek w naszej ofercie:

Europejska wysyłka
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Obsługa
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane