sklep@leanbooks.pl   32 720 97 89
O nasBlogKonferencja LeanKontakt

Sadao Nomura

Sadao Nomura

Pracę w Toyota Motor Sales (obecnie Toyota Motor Corporation) rozpoczął w 1965 roku. Dwadzieścia lat później został menedżerem obszaru nadwozia nr 2 w dziale nadwozi w zakładzie Motomachi, a następnie w roku 1993 awansował na stanowisko dyrektora tego działu. Przez trzynaście i pół roku pracował jako trener w zakresie poprawy jakości w zakładach produkcyjnych Toyota Motor w Indonezji, Australii i RPA.

W latach 2002–2006 był prezesem Technol Eight Co., Ltd. Następnie jako starszy doradca prowadził od lipca 2006 do marca 2014 roku działania na rzecz jakości Dantotsu w Odziale Pojazdów Przemysłowych Toyota Industries. Toyota L&F Company jest Oddziałem Pojazdów Przemysłowych (ang. Industrial Vehicle Division) Toyota Industries Corporation. Zajmuje się rozwojem, produkuje, sprzedaje i serwisuje szeroką gamę wózków widłowych w klasie od 0,5 do 43 ton oraz sprzętu i systemów logistycznych. Litery „L” i „F” w nazwie firmy oznaczają logistykę i wózek widłowy (ang. Logistics i Forklift). Jej wózki widłowe, o największym udziale w rynku na świecie, są sprzedawane na całym globie pod markami Toyota, BT, Raymond i CESAB.

Obecnie Sadao Nomura udziela wskazówek producentom części jako konsultant ds. poprawy jakości. Polskie wydanie jego książki „Droga Toyoty do doskonałej jakości” zostało objęte patronatem Toyota Material Handling Polska.


Sadao jest autorem następujących książek w naszej ofercie:

Europejska wysyłka
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Obsługa
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane