sklep@leanbooks.pl   32 720 97 89
O nasBlogKonferencja LeanKontakt

O nas

Jesteśmy przedstawicielem Wydawnictwa Lean Enterprise Institute Polska.

Księgarnia Lean

Autorzy książek Wydawnictwa LEI Polska. Od lewej: John Shook, James P. Womack, Daniel T. Jones oraz Mike Rother. Zdjęcia pochodzą z X i XI Konferencji Lean Management organizowanej corocznie przez Lean Enterprise Institute Polska we Wrocławiu.

 

Wydawnictwo Lean Enterprise Institute Polska

Wydawnictwo Lean Enterprise Institute Polska (Wydawnictwo LEI Polska) jest częścią Lean Enterprise Institute Polska (LEI Polska) z siedzibą we Wrocławiu. LEI Polska jest pionierską i największą w kraju organizacją zajmującą się praktycznym transferem tematyki Lean Management na grunt krajowego przemysłu i usług. Działalność wydawnicza Instytutu koncentruje się na wydawaniu książek i podręczników wspierających zrozumienie teoretycznych i praktycznych aspektów Lean Management.

Działania LEI Polska w tym zakresie poparte są wieloletnim doświadczeniem i współpracą z wieloma przedsiębiorstwami i instytucjami w kraju oraz zagranicą. Starając się wychodzić nieustannie naprzeciw nowym trendom w zarządzaniu opartym na filozofii Lean Management, oferujemy sprawdzone pozycje literaturowe w języku polskim i angielskim.

Książki z zakresu Lean Management Wydawnictwa Lean Enteprise Institute Polska to seria specjalistycznych podręczników opisujących w sposób praktyczny najnowsze trendy zarządcze z zakresu Lean Management.

Książki z naszej oferty przeznaczone są dla wszystkich osób i instytucji, z wszystkich branż gospodarki, zainteresowanych wzrostem efektywności i upraszczaniem procesów biznesowych z wykorzystaniem technik, metod oraz filozofii Lean Management. Dążymy do tego, aby tematyka oraz treść publikacji Wydawnictwa LEI Polska wpisywała się w potrzebę doskonalenia i wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki. O unikalności naszej serii wydawniczej świadczą m.in. następujące fakty:

 

Medal Europejski

W roku 2011 seria wydawnicza Wydawnictwa LEI Polska została nagrodzona Medalem Europejskim przyznawanym przez Business Centre Club. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wydawniczą na stronach internetowych księgarni. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy również do współpracy w ramach pozostałych obszarów naszej działalności. Więcej informacji na lean.org.pl.

<edal Europejski
Europejska wysyłka
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Obsługa
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane