sklep@leanbooks.pl   32 720 97 89
O nasKatalog książek Konferencja Lean Kontakt

Tablice dla Lean

Lean management koncepcja zarządzania procesem produkcji, która rozwinęła się w oparciu o zasady i narzędzia Systemu Produkcyjnego Toyoty. Jako, że jest to ciągły oraz powolny proces - warto wesprzeć go odpowiednimi narzędziami, które nie tylko ułatwiają, ale również przyspieszają wprowadzanie zasad zarządzania lean do Twojej firmy bądź przedsiębiorstwa. Specjalnie dla wszystkich przedsiębiorców, właścicieli firm a także dla wszystkich firm produkcyjnych przygotowaliśmy szeroką gamę tablic oraz planerów suchościeralnych, które okażą się pomocne w usprawnianiu codziennych działań oraz zadań! Jak oraz gdzie wykorzystasz nasze tablice zaprojektowane specjalnie dla lean management? Sprawdź!

Tablice dla lean management

Tablice zaprojektowane specjalnie dla zarządzania lean wykorzystasz wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba ciągłego doskonalenia się. To wyjątkowo ważne dla wszystkich firm - zarówno tych mniejszych, jak i większych. Bez ciągłego postępu nie ma szans na spektakularny sukces na rynku, dlatego też należy zadbać o to, aby każdego dnia robić krok do przodu na drodze swoich planów oraz sukcesów.

Tablice suchościeralne lean - dla kogo?

W naszej ofercie znajdziesz tablice ze specjalnym nadrukiem, które pomogą Tobie oraz Twojej firmie w osiąganiu zaplanowanych celów, ale także w mierzeniu wydajności pracowników, maszyn. Doskonale więc sprawdzą się zarówno w korporacjach jak i firmach produkcyjnych.

Oferujemy zarówno tablice kanban, 5s, krzyże bezpieczeństwa, macierze kompetencji oraz wiele, wiele innych! Wybierz swoją tablicę i niech lean stanie się codziennością w Twojej firmie!

Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane