sklep@leanbooks.pl   32 720 97 89
O nasBlogKonferencja LeanKontakt

Tablice 5S

W każdym większym przedsiębiorstwie czy mniejszej firmie – jednym z kluczowych aspektów jest zadbanie o doskonałą organizację stanowiska pracy. Mając to na uwadze, podczas dokonywania jakichkolwiek decyzji jesteś w stanie znacząco przybliżyć się do osiągnięcia założonego celu. Jeśli zależy Ci na nieustannym rozwoju swojego biznesu i chcesz czuć większą kontrolę – idealnie trafiłeś! Tablica 5S to rozwiązanie, które zupełnie odmieni Twoją pracę. Zyskaj większy komfort, wygodę oraz skuteczność dzięki Leanbooks – postaw pierwszy krok w kierunku dobrych zmian.

Tablica 5S. Skuteczne narzędzie na zwiększenie wydajności w firmie

Tablica informacyjna 5S oparta jest na zasadach wynikających z tzw. metody zarządzania 5S, której myślą przewodnią jest zwiększenie i utrzymanie na jak najwyższym poziomie jakości stanowiska pracy. Składa się ona z 5 kluczowych filarów, rozpoczynających się na literę S.

Tablica informacyjna 5S i korzyści płynące z jej wykorzystania

Wiesz już, że tablica 5S to nic innego jak wizualne przedstawienie metody pozwalającej na usprawnienie procesów, zachowanie porządku, a także umożliwiającej zwiększyć nie tylko komfortu, ale także bezpieczeństwa pracowników. Wdrożenie i przestrzeganie wszystkich pięciu filarów niesie ze sobą mnóstwo korzyści m.in.:

Jeśli nie chcesz, aby w Twojej firmie pracownicy odczuwali brak motywacji do działania, czuli się niekomfortowo, a dodatkowo finalizowanie przez nich zleceń odbywało się po wyznaczonym terminie – sprawdź dostępne w naszej ofercie tablice informacyjne 5S i wybierz idealną dla siebie!

Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane