sklep@leanbooks.pl   32 720 97 89
O nasBlogKonferencja LeanKontakt

Tablice Bezpieczeństwo i produkcja

Wizualizacja poziomu bezpieczeństwa w firmie jest jednym z najistotniejszych działań, którym powinniśmy się zająć, jeśli zależny nam na zapewnieniu pracownikom wysokiego poziomu komfortu podczas pracy, a także możliwości natychmiastowego reagowania na pojawienie się wszelkich niepokojących zdarzeń. W tym celu wykorzystuje się jedno ze sprawdzonych narzędzi Lean, czyli tablice krzyż bezpieczeństwa.

Krzyż bezpieczeństwa – czym jest i dlaczego warto go używać?

Tablica z krzyżem bezpieczeństwa ma niezwykle rozpoznawalny design z uwagi na funkcję, jaką pełni. Chodzi głównie o to, że na zielono zaznacza się na niej dni, w których w nie miał miejsca żaden wypadek, natomiast na czerwono, te pozostałe. W ten sposób tworzona jest wizualizacja poziomu bezpieczeństwa w danej firmie. Ma to na celu uświadomić nam, jaka jest częstotliwość występowania niepożądanych zdarzeń, a oprócz pozwala je monitorować.

Tablice suchościeralne z krzyżem bezpieczeństwa tak samo, jak tablice 5W czy planery suchościeralne ścienne niezwykle pomocnym w zarządzaniu przedsiębiorstwem elementem – niezależnie od wielkości i branży.

Postaw na wizualne rozwiązania i wybierz tablicę z krzyżem bezpieczeństwa od Leanbooks

Niepodważalnie narzędzia opierające się na wykonaniu wizualizacji informacji są znacznie prostsze do zrozumienia, a co ważne ich przejrzystość sprzyja wyciąganiu wniosków. Z tego względu tablice z nadrukiem krzyża bezpieczeństwa to doskonały wybór, który pomoże nam również w wypracowaniu nawyku regularnego stosowania metod Lean Management. Poznaj naszą pełną ofertę i dokonaj optymalizacji zachodzących w firmie procesów – osiągaj zawodowe sukcesy z Leanbooks.

Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane