sklep@leanbooks.pl   32 720 97 89
O nasBlogKonferencja LeanKontakt

Tablice Diagram Gantta

Graficzne przedstawienie aktualnie realizowanych zadań, jak i ich kontrolowanie to jeden z kluczowych kroków, jakie powinniśmy uwzględnić w naszej firmie. Dzięki temu będziemy mieć nieprzerwany obraz tego, na jakim jesteśmy obecnie etapie, ile czasu zajmują poszczególne obowiązki i jakie mają znaczenie dla osiągnięcia celu. Zamiast samemu tracić czas na stworzenie podstawy, na którą można nanieść wykres – sięgnij po gotowe i skuteczne rozwiązanie od Leanbooks. Tablica Gantta to must have każdej firmy, w której liczy się nie tylko opracowanie doskonałego planu, ale także nadzorowanie jego przebiegu.

Tablica Gantta – graficzny sposób na zoptymalizowanie realizowanego planu

Każdy właściciel oraz kierownik firmy chce, aby opracowywanie planów przebiegało nie tylko efektywnie i sprawnie, ale także wiązało się z osiąganiem założonych celów. W tej kwestii niezastąpiona jest tablica Gantta, która jak sama nazwa wskazuje przeznaczona jest do stworzenia wykresu Gantta, czyli wizualizacji czynności i czasu, jaki został przewidziany.

Nasza oferta została opracowana w taki sposób, aby każdy był w stanie wybrać odpowiadający swoim potrzebom produkt. Jeśli przeprowadzane działania ciągną się miesiącami, najlepszym wyborem jest wariant roczny, czyli tablica suchościeralna z wykresem Gantta z podziałem na miesiące, natomiast gdy w Twojej pracy często dokonywane są dynamiczne zmiany lub czas trwania czynności trwa najczęściej od jednego do kilku dni – lepiej sprawdzi się tablica suchościeralna z diagramem Gantta na cały miesiąc. Te, jak i wiele innych znakomitych narzędzi dla Twojego biznesu czeka na Ciebie w naszym sklepie internetowym Leanbooks.

Używanie tablicy Gantta a etapy wdrażania techniki planowania – od czego zacząć?

W celu prawidłowego wykorzystania tablicy Gantta konieczne jest poznanie kilku etapów, z których składa się graficzne przedstawienie harmonogramu prac. Bez tego efektywne zarządzanie i realizowanie projektów zgodnie z założeniami będzie niemożliwe.

  1. Zdefiniowanie planu oraz rozpisanie składających się na jego realizację czynności.
  2. Ustalenie czasu trwania poszczególnych zadań.
  3. Określenie kolejności czynności wraz z datą ich wykonania.
  4. Można uwzględnić także miejsce, w którym będą przeprowadzane poszczególne zadania.
  5. Przedstawienie danych w sposób graficzny na tablicy Gantta.

Tablica Gantta i jej zalety, czyli dlaczego warto z niej korzystać?

Tablica Gantta tak samo, jak inne tablice do zarządzania czy planery suchościeralne ścienne mają na celu udoskonalić zachodzące w firmie procesy. Wdrożenie ich do swojej codzienności wiąże się z wieloma korzyściami m.in.:

Wybierz swoją tablicę suchościeralną Lean z Diagramem Gantta, a następnie planuj i analizuj rezultaty procesów, z pewnością pomoże Ci to osiągać zamierzone cele – Leanbooks.

Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane