sklep@leanbooks.pl   32 720 97 89
O nasBlogKonferencja LeanKontakt

Tablice Lean Canvas

Oczywiste jest, że pierwszym krokiem każdego przedsiębiorcy jest opracowanie pomysłu na swój własny biznes. Kiedyś z tego względu decydowano się na stworzenie skomplikowanego i – co gorsza – bardzo czasochłonnego biznesplanu, na szczęście dziś mamy znacznie więcej możliwości! Idealnym przykładem są tablice Lean Canvas, które stanowią świetny przykład, jak w sposób szybki i przejrzysty można zilustrować swoje biznesowe pomysły.

Tablice Lean Canvas – zwinne narzędzie do prezentowania pomysłów

Dlaczego tablice Lean Canvas to doskonałe narzędzie do wizualnego przedstawienia pomysłów na biznesowe działania? Jego niezwykłość tkwi przede wszystkim w prostocie – dysponujesz nadrukiem ilustrującym 9 kluczowych dla funkcjonowania firmy obszarów, a tym samym jesteś w stanie w każdym z nich wyszczególnić najważniejsze pomysły składające się na dany aspekt. Dzięki temu, zamiast poświęcać wiele tygodni na sporządzanie biznesplanu, możesz czas ten skrócić nawet do kilku godzin!

Jakie obszary przedstawia tablica Lean Canvas?

Tablica suchościeralna Lean Canvas bazuje na 9 blokach, które należy uzupełniać swoimi pomysłami w odpowiedniej kolejności:

  1. problem;
  2. klient;
  3. propozycje wartości;
  4. rozwiązanie;
  5. kanały dotarcia do klientów;
  6. przychody;
  7. koszty;
  8. kluczowe wskaźniki sukcesu;
  9. przewaga konkurencyjna.

Jakość, nowoczesny design i niezawodność od Leanbooks – tablica Lean Canvas do Twojego biura!

Dla nas najważniejszy jest klient i jego pełna satysfakcja z zakupów, dlatego poza tym, że oferujemy przeróżne tablice do zarządzania, jak np. tablice Lean Canvas, tablice Kanban czy tablice Kamishibai, to dbamy o każdy szczegół naszego asortymentu. Każda z nich powstaje z najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu powierzchnia świetnie się prezentuje, a co ważne jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Gwarantujemy, że proces montażu będzie prosty, a ścieranie napisów zajmie Ci zaledwie chwilę!

Tablica Lean Canvas – praktyczna alternatywa dla nudnych i czasochłonnych narzędzi!

Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane