sklep@leanbooks.pl   32 720 97 89
O nasBlogKonferencja LeanKontakt

Tablice Diagram Diagram Ishikawy

Jednym z najpopularniejszych narzędzi służących do zarządzania jakością jest tablica z Diagramem Ishikawy. Mówiąc precyzyjnie, służy ona do przeprowadzenia dokładnej analizy przyczynowo-skutkowej danego problemu. Graficzne zilustrowanie zachodzących w firmie procesów to świetny sposób na usprawnienie przeprowadzanych analiz, a także ułatwienie wyciągania trafnych wniosków.

Tablica z Diagramem Ishikawy – najwyższa jakość i nowoczesny design od Leanbooks

Suchościeralne tablice Diagram Ishikawy dostępne w naszej ofercie powstają z najwyższej klasy tworzyw, dzięki którym w efekcie uzyskujemy produkt zachwycający nie tylko doskonałym wyglądem, ale także trwałością i niezawodnością. Tablica pozbawiona jest ramy, a oprócz tego wyróżnia się niewielką grubością (5 mm), co tym samym sprawia, że nie zabiera ona ani jednego centymetra przestrzeni – każdy może sobie na niego pozwolić bez względu na wielkość pomieszczenia.

Poza powierzchnią z pomocnym Diagramem Ishikawy, tablica suchościeralna ma także mnóstwo innych zalet – jest m.in.:

Indywidualny projekt – Twoja wymarzona tablica suchościeralna Diagram Ishikawy

Tablice suchościeralne Diagram Ishikawy tak samo, jak tablice do zarządzania oraz tablice 5W są niezwykle praktyczne – dzięki zastosowaniu błyszczącej powierzchni z łatwością zmyjesz swoje notatki. Jak? To proste! Napisy należy ścierać suchą ściereczką, natomiast pamiętaj, aby do ich przygotowania używać wyłącznie markerów suchościeralnych.

Potrzebujesz tablicy suchościeralnej Lean Diagram Ishikawy z własnym projektem lub w niecodziennych rozmiarach? Tablica magnetyczna suchościeralna Lean, a może samoprzylepna? Powiedz nam, czego potrzebujesz – jesteśmy tutaj dla Ciebie i chętnie zajmiemy się realizacją Twojego indywidualnego zamówienia!

Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane