książki i podręczniki lean

Ukryty skarb

Ukryty skarb

Praktyczny podręcznik dla specjalistów z sektora usługowego opisujący w przystępny sposób jak odnaleźć powtarzalne wzory w procesach usługowych i jak odseparować je od czynnika zmiennego. Umożliwia to identyfikację tytułowego „ukrytego skarbu” – niewykorzystanego potencjału kryjącego się za zmiennością procesów usługowych, który można wykorzystać do istotnego poprawy produktywności w oparciu o wyselekcjonowane metody Lean Management.
szczegóły »
ilość:
45,00 zł z VAT
42,86 zł netto
Warsztaty Kaizen

Warsztaty Kaizen

Książka w drobnych szczegółach opisuje proces przygotowania, przeprowadzania i doprowadzania do końca działań zainicjowanych w ramach warsztatów kaizen. Czytelnik znajdzie w niej szereg drobiazgowych wskazówek, porad i „gotowców” związanych z efektywnym procesem realizacji, albo – jak pisze autor – pracą standaryzowaną warsztatów kaizen.
szczegóły »
ilość:
110,00 zł z VAT
104,76 zł netto
Jak zrewolucjonizować firmę dzięki lean management

Jak zrewolucjonizować firmę dzięki lean management

Tematem tej książki jest przewodzenie transformacji dowolnej firmy – produkcyjnej lub usługowej – ukierunkowane na doskonalenie wytwarzania lepszych produktów przy użyciu mniejszej ilości zasobów i zachowaniu miejsc pracy.
szczegóły »
ilość:
75,00 zł z VAT
71,43 zł netto
Kopalnia Złota

Kopalnia Złota

Doskonale napisana powieść o zarządzaniu przeznaczona zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Borykająca się z problemami finansowymi, zarządzana tradycyjnie firma produkcyjna, zostaje przekształcona w dobrze prosperujące przedsiębiorstwo.
szczegóły »
ilość:
85,00 zł z VAT
80,95 zł netto

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. polityką prywatności. Zamknij