sklep@leanbooks.pl   32 720 97 89
O nasBlogKonferencja LeanKontakt

Pracuj spokojniej, osiągaj więcej

76 zł 72,38 netto
Doskonała lektura dla wszystkich, którzy myślą o tym, w jaki sposób usprawnić swoją organizację i spowodować, że praca staje się przyjemna i daje wiele satysfakcji!

Była dyrektor regionalna odkrywa tajemnicę sukcesu sieci Starbucks. W osobistej opowieści wyjaśnia, jak system ciągłego doskonalenia pozwolił uspokoić pracę i ożywił sprzedaż w czasie kryzysu.

 Zapytaj
In stock

Była dyrektor regionalna odkrywa tajemnicę sukcesu sieci Starbucks. W osobistej opowieści wyjaśnia, jak system ciągłego doskonalenia pozwolił uspokoić pracę i ożywił sprzedaż w czasie kryzysu. Zadowolenie klientów wzrosło o ponad 24%, produktywność o ponad 32%, przy czym rotacja pracowników na kluczowych stanowiskach na pierwszej linii w ciągu pierwszych 90 dni spadła o 44%.

Transformacja operacji na pierwszej linii w sieci detalicznej wielkości Starbucks to historia sama w sobie. Ta książka sięga głębiej. Autorka opowiada w niej, jak zastosowanie Lean Management pomogło uporać się z ogromnymi wahaniami popytu w tysiącach kawiarni oraz wprowadzić stabilizację i równowagę w miejsce chaosu. Dzięki temu pracownicy mogli pracować spokojniej, eliminując zbędny stres ze środowiska pracy. Okazało się to szczególnie cenne, gdy musieli stawić czoła tragicznym wydarzeniom, których nie byli w stanie przewidzieć.

Dzięki lekturze niniejszej książki dowiesz się:

Karen Gaudet – przez ponad 30 lat była menedżerem zajmującym się zarządzaniem, szkoleniem i coachingiem pracowników i kadry kierowniczej, zwłaszcza w szybko rozwijających się organizacjach. Obecnie jako członek zespołu Lean Enterprise Institute w USA Karen kieruje działaniami edukacyjnymi Instytutu.

„Doskonała lektura dla wszystkich, którzy myślą o tym, w jaki sposób usprawnić swoją organizację i spowodować, że praca staje się przyjemna i daje wiele satysfakcji!”

Mateusz Sielecki
Prezydent Starbucks na Centralną Europę

Szczegóły publikacji
Ilość stron160
Okładkamiękka ze skrzydłami
Format15 x 23 cm
Rok wydania2020
Językpolski
ISBN978-83-951166-8-1
Przeczytaj fragment
Mogą Cię zainteresować także
Europejska wysyłka
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Obsługa
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane