sklep@leanbooks.pl   32 720 97 89
O nasBlogKonferencja LeanKontakt

Jak wykorzystać problemy, by odnieść sukces

93 zł 88,57 netto

Były prezes Toyota Boshoku America wyjaśnia, jak w firmie stworzyć społeczność ludzi biegłych w identyfikowaniu i usuwaniu problemów, co pomoże doprowadzić do powtórzenia sukcesu Toyoty i firm, którym udało się go powielić.

Każdy menedżer chce odnieść sukces. Autor przekonuje, że jeśli menedżerowie nauczą się przyjmować problemy za dobrą monetę, to będą w stanie zbudować organizację zdolną do osiągania największych sukcesów.

 Zapytaj
In stock

Jak opracować i realizować strategię firmy? Na czym naprawdę polega rola liderów wyższego szczebla? Czy można powtórzyć sukces Toyoty w każdej firmie, a jeśli tak, to jak tego dokonać?

Na te pytania odpowiada Nate Furuta, były prezes i dyrektor generalny Toyota Boshoku America Inc., który przez wiele lat kierował wprowadzaniem systemów zarządzania i kultury Toyoty w zakładach poza Japonią, w Ameryce Północnej i Europie. Nate zabiera czytelnika w podróż od wczesnych lat osiemdziesiątych do czasów współczesnych i dzieli się z nim historią i analizą procesów pozwalających budować i rozwijać umiejętności rozwiązywania problemów, a przez to umożliwiających stały rozwój organizacji.

Rolą kadry zarządzającej nie jest osiąganie celów, lecz budowanie zdolności do konsekwentnego ich osiągania i dalsze rozwijanie owej zdolności w miarę ich realizowania. Toyota odniosła sukces, ponieważ jej kadra zarządzająca była zdecydowana stworzyć kulturę opartą na poszukiwaniu problemów Toyoty, a następnie dostosowaniu rozwiązań tych problemów do wizji Toyoty. TPS jest zwieńczeniem tych rozwiązań. Każda organizacja musi zaś nauczyć się znajdować swoje problemy i opracowywać rozwiązania, które będą zgodne z jej wizją. Narzędzia i techniki przedstawione w niniejszej książce mogą być częścią tych rozwiązań.

Szczegóły publikacji
Ilość stron206
Okładkamiękka ze skrzydłami
Format15 x 23 cm
Rok wydania2022
Językpolski
ISBN978-83-960343-6-6
Przeczytaj fragment
Mogą Cię zainteresować także
Europejska wysyłka
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Obsługa
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane