sklep@leanbooks.pl   32 720 97 89
O nasBlogKonferencja LeanKontakt

Trylogia Lean

222 zł 211,43 netto

Słynna „Trylogia” Lean w pakiecie 20% taniej. Bestsellerowa powieść biznesowa o tym, jak wprowadzić Lean w firmie, jak być menedżerem w duchu Lean oraz jak przewodzić ludziom z szacunkiem.

 Zapytaj
In stock

„Trylogia” duetu Ballé łączy w sobie najlepsze cechy literatury fachowej i powieści. Freddie przez 30 lat pracował jako dyrektor ds. inżynierii produkcji, a następnie był m.in. wiceprezesem ds. technicznych w Valeo, gdzie stworzył System Produkcyjny Valeo, oparty na praktyce Toyoty. Jego syn Michael od ponad 25 lat bada transformacje Lean i pomaga firmom rozwijać kulturę Lean. Swoje doświadczenia i ogromną wiedzę zebrali na kartach wartkich powieści i opisali czytelnikom w losach pełnokrwistych bohaterów. Bohaterowie ci mierzą się z typowi problemami, z jakimi spotka się prędzej czy później każdy leanowiec i każda osoba próbująca wdrażać zasady Lean leadership, czyli przywództwa Lean.

Ta lektura Cię nie znudzi. Poszczególne jej części możesz czytać niezależnie. Jeśli jednak chcesz poznać całą historię od początku do końca, sięgnij po książki w następującej kolejności:

Dokładne opisy poszczególnych części znajdziesz przy prezentacji poszczególnych tytułów w sekcji „Powieść biznesowa”.

Europejska wysyłka
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Obsługa
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane