sklep@leanbooks.pl   32 720 97 89
O nasKatalog książekBlogKonferencja LeanKontakt

Skuteczne zarządzanie

Jak poprawić wyniki firmy? Dzięki poprawie relacji z pracownikami, pracy zespołowej i przywództwu Lean. Bestsellerowe Skuteczne zarządzanie poprowadzi cię krok po kroku do oczekiwanego efektu.
Książka uhonorowana prestiżową nagrodą Shingo!

Ostatnia część trylogii, którą można czytać jako kontynuację lub zupełnie niezależną opowieść. Znajdziesz w niej podpowiedzi, jak podnieść efektywność swoich pracowników i rentowność przedsiębiorstwa dzięki zastosowaniu sprawdzonych technik Lean Management.

Kupując całą trylogię, oszczędzasz 20%. Zyskaj rabat niemal 50 zł! Dokonując zakupu trzech tomów, wpisz kod rabatowy TRYLOGIA w koszyku

70,00 zł brutto
66,67 zł netto
 Zapytaj Do przechowalni

Rozwiń swój biznes, rozwijając swoich ludzi

Jakie są sekrety przywódców, dzięki którym udaje im się z powodzeniem rozwijać biznes? W jaki sposób firmy poprawiają swoje wyniki, wykorzystując sprawdzone narzędzia i techniki rozwijania pracowników? Jak sprawić, by sukces jednego pracownika przekuć w sukces całej organizacji? W Skutecznym zarządzaniu Freddy i Michael Ballé przekonują, że nie wystarczy zastosować Lean. Trzeba stać się Lean. I pokazują, jak to osiągnąć.

W trzeciej części bestsellerowej trylogii ponownie spotkamy Andy’ego Warda i jego mistrza Phila Jenkinsona. Tym razem Andy uświadomi dyrektor firmy programistycznej Jane Delaney, że problem nie tkwi w jej pracownikach, lecz w niej samej. Dzięki wskazówkom Andy’ego Jane zrozumie, iż tylko przewodząc ludziom z szacunkiem, wydobędzie z nich to, co najlepsze. Dostrzeże swoje błędy, a w pracownikach wzbudzi ducha ciągłego doskonalenia. Stosując metody Lean, rozwinie siebie oraz swoich ludzi i przeprowadzi transformację całej firmy.

Skuteczne zarządzanieto wspaniała książka, która umieszcza elementy prawdziwej motywacji w szerszym kontekście i pomaga liderom zastosować filozofię Lean w praktyce.
Daniel H. Pink, autor książek Jak być dobrym sprzedawcą oraz Drive. Kompletnie nowe spojrzenie na motywację

Książki Freddy’ego i Michaela Ballé są doskonałym sposobem rozpoczęcia lub przyspieszenia procesu transformacji — zarówno osobistej, jak i organizacyjnej.
Jim Womack, założyciel Lean Enterprise Institute

"Nie o produkcję w lean chodzi. O ludzi chodzi! Dlatego uczymy się, jak powiązać ich sukces z wartością, jaką wytwarzają. Stajemy twarzą w twarz z rozwiązywaniem codziennych problemów. Z wszystkimi ich blaskami i cieniami. Poznajemy sposoby na zaangażowanie całych zespołów w doskonalenie. Dowiadujemy się jak uczyć i wychowywać, także liderów. I wszystko to po to, aby zwiększać rentowność!"
Krzysztof Dobrowolski, autor bloga Lean jest dla ludzi

Sprawdź, co o przesłaniu książki mówi jej autor Michael Ballé

Przeczytaj wywiad z autorem. Znadziesz go tutaj.

Fragment książki

„Nasza główna strategia polega na rozwoju firmy przez rozwój naszych pracowników. Mamy nawet na to pewne określenie: przywództwo z szacunkiem. Wierzymy, że cele osiąga się dzięki rozwijaniu ludzi. Przywództwo z szacunkiem jest więc praktyką – całą serią działań i podejść, które pozwalają nam realizować to założenie naprawdę, a nie tylko o nim mówić. Szanujemy doświadczenie i kreatywność ludzi, a także ich prawo do poczucia bezpieczeństwa i odnoszenia sukcesów we wszystkim, co robią. I mówimy tu zarówno o klientach, jak i o pracownikach oraz dostawcach.

Kontynuując, odliczał kolejne punkty na palcach:

  • Stale angażujemy wszystkich w proces wspólnego rozwiązywania problemów, starając się ze wszystkich sił zrozumieć wszystkie punkty widzenia.
  • To stanowi gwarancję jakości, produktywności oraz elastyczności, ponieważ w ten sposób staramy się zlikwidować wszystkie niezadowalające i niedodające wartości działania. Bo w ostatecznym rozrachunku to przecież produktywność przekłada się wprost na zysk.
  • Sukcesy traktujemy jako wspólne, nagradzając zaangażowanie i inicjatywę, co uwiarygodnia naszą obietnicę szacunku i przyczynia się do długofalowego rozwoju.”
Cechy
Ilość stron218
Okładkamiękka
Format15 x 23 cm
Rok wydania2017
Językpolski
ISBN978-83-933629-9-8
Mogą Cię zainteresować także
Polecane produkty
Shipping
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Money Back
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Support
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Payment
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane