sklep@leanbooks.pl   32 720 97 89
O nasBlogKonferencja LeanKontakt

Kaizen Express

91 zł 86,67 netto
Przewodnik Twojej podróży drogą Lean
Fundamentals for Your Lean Journey

Nowatorski podręcznik w zwięzły sposób przedstawiający najważniejsze kwestie dotyczące Lean i jego wprowadzenia oraz rozwoju w różnych organizacjach. Wydanie dwujęzyczne umożliwia wspólną naukę wszystkim członkom zespołu – zarówno znającym angielski, jak i tym, którzy posługują się jedynie polskim.

 Zapytaj
In stock

„Łatwiej jest poprzez zmianę zachowań doprowadzić do nowego sposobu myślenia, niż poprzez zmianę sposobu myślenia uzyskać nowy sposób działania”.
- John Shook

Czym tak naprawdę jest TPS i co stanowi jego filary? Jakie są rodzaje marnotrawstwa i w jaki sposób z nimi walczyć? Czym różni się lokalna efektywność od całkowitej produktywności i jak stworzyć w organizacji ciągły przepływ. Odpowiedzi na te i inne pytania znajdzie czytelnik na kolejnych stronach tego niesamowitego podręcznika. Jego autorzy – praktycy Lean z wieloletnim doświadczeniem – wyjaśniają zasady TPS i sposoby ich wdrożenia w gemba.

Przedstawiają je w prosty sposób, używając sporej liczby ilustracji, które często potrafią powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Każda firma potrzebuje usprawnień, a prezentowana książka z pewnością okaże się przewodnikiem po trasach szybkobieżnych kolei kaizen. Wydanie dwujęzyczne umożliwi wspólną naukę wszystkim członkom zespołu – zarówno znającym angielski, jak i tym, którzy posługują się jedynie polskim.

- - - - - - - -

„It is easier to act your way to a new way of thinking than to think your way to a new way of acting”.
- John Shook

What is TPS and what are its pillars? What are the seven wastes and how to eliminate them? What is the difference between local efficiency and total productivity and how to create continuous flow? The answers to these and other questions can be found in this amazing handbook. Its authors – Lean experts with many years of experience – explain the principles of TPS and their application in gemba.

They do this in a simple manner, using a lot of illustrations, which can often say more than a thousand words. Each company needs improvements and this little handbook is surely a helpful guide on the path to high-speed improvement. Thanks to this bilingual edition, both Polish and English-speaking members of a team can learn together.

Szczegóły publikacji
Okładkamiękka
Format18 x 25 cm
Rok wydania2019
Językpolski
angielski
ISBN978-83-951166-2-9
Przeczytaj fragment
Mogą Cię zainteresować także
Polecane produkty
Europejska wysyłka
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Obsługa
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane