sklep@leanbooks.pl   32 720 97 89
O nasBlogKonferencja LeanKontakt

Lean Management. Narodziny systemu zarządzania

81 zł 77,14 netto
Lean Management opowiedziane ustami twórców koncepcji

Zrób postępy w doskonaleniu własnej organizacji inspirując się spostrzeżeniami pionierów systemu zarządzania Toyoty. Dowiedz się z najbardziej wiarygodnego źródła, jak właściwie przeprowadzać wdrożenia. Zrozum nie tylko jak, ale również dlaczego i po co powstały znane i stosowane do dziś rozwiązania, z żywej relacji wdrożeniowej, przedstawionej z pierwszej ręki.

 Zapytaj
In stock

„Lean Management. Narodziny systemu zarządzania” to książka, która zgłębia istotę systemu produkcyjnego Toyoty przede wszystkim od strony sposobów myślenia, a nie narzędzi czy aparatu matematycznego. Czytelnik dowie się z niej nie tylko jak, ale również, dlaczego i po co powstały znane i stosowane do dziś rozwiązania Lean Management. I będzie to bardzo żywa „relacja wdrożeniowa”, przedstawiona z pierwszej ręki. Książka jest przeznaczona dla fanów Toyota Production System (TPS) i Lean Management, ale jest również uniwersalnym studium nad tym, czym w swej istocie jest zarządzanie.

Wiele ustępów i dialogów pozbawione jest poprawności politycznej i ujawnia faktyczne wypowiedzi pionierów TPS. Najciekawsze z nich, naszym zdaniem, to te przedstawiające walkę z oporem ludzkim. I to niekoniecznie na najniższym szczeblu. Warto im poświęcić choć trochę uwagi, bo trudno tę tematykę, zaprezentowaną tak sugestywnie, odnaleźć w innych książkach.

Rzadko która pozycja literaturowa traktująca o metodach udziela wskazówek na temat tego, jaka postawa powinna towarzyszyć w procesie ich wdrażania. Dlatego bez lektury tej pozycji nasza wiedza o tym, jak właściwie wdrażać zmiany, będzie wyraźnie zubożona. Każdy – nawet bardzo doświadczony menadżer – po lekturze książki skłonny będzie przyznać, że wiele racji tkwi w rzeczach, o których wspominają twórcy Lean Management.

Serdecznie zapraszamy Państwa do lektury żywej relacji o autentycznym zarządzaniu.

Szczegóły publikacji
Ilość stron270
Okładkamiękka
Format15 x 23 cm
Rok wydania2011
Językpolski
ISBN978-83-931637-1-7
Mogą Cię zainteresować także
Europejska wysyłka
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Obsługa
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane