Naucz się widzieć

książka Naucz się widzieć

Metoda mapowania strumienia wartości

Zrozum czym jest przepływ wartości oraz strumień wartości w Twojej firmie. Naucz się tworzyć mapy stanu obecnego i przyszłego. Zrozum, jak wiele kroków w Twoim procesie produkcyjnym jest nieefektywnych i niepotrzebnych. Zdefiniuj problemy oraz przyczyny ich powstawiania. Skróć czas marnotrawiony w procesach Twojego przedsiębiorstwa i naucz się widzieć dzięki metodzie Mapowania Strumienia Wartości.

Dostępność: na stanie
cena: 94,00 zł z VAT 89,52 zł netto
ilość:
 Cechy produktu
Ilość stron
112
Okładka
miękka

Książka „Naucz się widzieć” to pozycja o fundamentalnym znaczeniu dla wszystkiego, co kryje się w za określeniem Lean Manufacturing. Od 1999 roku, kiedy to po raz pierwszy ukazało się „Learning to see”, tysiące przedsiębiorstw z różnych branż na świecie stosuje opisaną w książce metodę Mapowania Strumienia Wartości przekonując się o jej niezwykłej skuteczności w „uczeniu się widzenia na nowo” tego, do czego wszyscy przywykliśmy w naszych przedsiębiorstwach.

Książka ta umożliwia zrozumienie istoty tworzenia map strumienia wartości, projektowania wizji stanu przyszłego, planowania działań wdrożeniowych zorientowanych na przepływ materiałów i informacji itp. Mapowanie strumienia wartości jest metodą wspomagającą analizę systemu produkcyjnego w perspektywie procesu „widzianego oczami klienta”, z uwzględnieniem wszystkich czynności składających się na tworzony produkt i/lub wykonywaną usługę. Umożliwia zaprojektowanie pożądanego kształtu systemu produkcyjnego w oparciu o metody i techniki Lean Manufacturing. Pozwala skoncentrować wysiłek wdrożeniowy na najbardziej istotnych aspektach działań operacyjnych.

Jest lekturą obowiązkową dla wszystkich, którzy rozpoczynają lub kontynuują swoją przygodę z koncepcją Lean Management.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. polityką prywatności. Zamknij