sklep@leanbooks.pl   32 720 97 89
O nasBlogKonferencja LeanKontakt

Naucz się widzieć

Metoda mapowania strumienia wartości
Nowe rozszerzone wydanie

Książka pozwala zrozumieć, czym jest przepływ wartości oraz strumień wartości w firmie. Uczy tworzyć mapy stanu obecnego i przyszłego oraz identyfikować nieefektywne i niepotrzebne kroki w procesie, pomaga zdefiniować problemy oraz przyczyny ich powstawiania. Nowe jubileuszowe wydanie zostało uzupełnione o cztery artykuły, w których autorzy odpowiadają na pytania, jakie pojawiły się od czasu pierwszego wydania książki.

107 zł brutto
101,90 zł netto
 Zapytaj
In stock

Nowe rozszerzone wydanie jubileuszowe „Naucz się widzieć”

Książka „Naucz się widzieć” to pozycja o fundamentalnym znaczeniu dla wszystkiego, co kryje się za określeniem Lean Manufacturing. Od czasu jej pierwszego wydania tysiące przedsiębiorstw z różnych branż na świecie stosują opisaną w książce metodę mapowania strumienia wartości, przekonując się o jej niezwykłej skuteczności w „uczeniu się widzenia na nowo” tego, do czego wszyscy przywykliśmy w naszych przedsiębiorstwach.

Nowe jubileuszowe wydanie zostało uzupełnione o cztery artykuły, w których autorzy odpowiadają na pytania, jakie pojawiły się od czasu pierwszego wydania książki:

Książka umożliwia zrozumienie istoty tworzenia map strumienia wartości, projektowania wizji stanu przyszłego, planowania działań wdrożeniowych zorientowanych na przepływ materiałów i informacji itp. Mapowanie strumienia wartości jest metodą wspomagającą analizę systemu produkcyjnego w perspektywie procesu widzianego oczami klienta, z uwzględnieniem wszystkich czynności składających się na tworzony produkt i/lub wykonywaną usługę. Umożliwia zaprojektowanie pożądanego kształtu systemu produkcyjnego w oparciu o metody i techniki Lean Manufacturing. Pozwala skoncentrować wysiłek wdrożeniowy na najbardziej istotnych aspektach działań operacyjnych. Jest lekturą obowiązkową dla wszystkich, którzy rozpoczynają lub kontynuują swoją przygodę z koncepcją Lean Management.

Szczegóły publikacji
Ilość stron146
Okładkamiękka spiralowana
Format22,2 x 29,7 cm
Rok wydania2017
Językpolski
ISBN978-83-951166-4-3
Seria wydawniczaMetody szczupłego wytwarzania
Przeczytaj fragment
Mogą Cię zainteresować także
Polecane produkty
Europejska wysyłka
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Obsługa
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane