sklep@leanbooks.pl   32 720 97 89
O nasBlogKonferencja LeanKontakt

Podręcznik TWI

105 zł 100 netto
Doskonalenie niezbędnych umiejętności przełożonych

Wykształć swoje kompetencje jako przełożony dzięki metodom TWI. Nowe wydanie uzupełnione o zagadnienia bezpieczeństwa pracy i rozwiązywania problemów pozwoli czytelnikom jeszcze lepiej rozwijać swoich pracowników, a firmę kierować na tory ciągłego rozwoju.

 Zapytaj
In stock

Niniejsze drugie wydanie Podręcznika TWI kontynuuje tradycję wyróżnionego nagrodą im. Shingo wydania pierwszego, lecz zostało w pełni zaktualizowane oraz rozszerzone o dwa zupełnie nowe zagadnienia.

Po pierwsze, aby podkreślić znaczenie zapobiegania wypadkom i szkodom, książkę uzupełniono o dział poświęcony bezpieczeństwu pracy. Zagadnienie to ujęto jako czwarty element programu TWI wypracowany w Japonii za pomocą metodyki TWI identycznej jak zastosowana w pierwotnych trzech elementach programu przedstawionych w wydaniu pierwszym. Po drugie, autorzy rozwinęli kwestię rozwiązywania problemów. Dzięki temu każdy przełożony będzie mógł w coraz lepszym stopniu prowadzić swój zespół ku ciągłemu doskonaleniu.

Autorzy Podręcznika udowadniają, że umiejętności z zakresu TWI kształtują i wspierają pracę standaryzowaną stanowiącą z kolei podstawę Lean Management. Przedstawiają dokładne wskazówki, jak definiować poszczególne kroki pracy i rozbijać ją na poszczególne zabiegi. W nowym zakończeniu książki porównują historyczną rolę TWI z tym, co osiągają dziś firmy stosujące tę metodykę.

Robert Wrona, jak czytelnikowi zapewne wiadomo, od wielu lat odgrywa pierwszoplanową rolę w upowszechnianiu koncepcji Training Within Industry (TWI) w Ameryce Północnej i na całym świecie, współpracując przy tym z TWI Institute. Patrick Graupp to niewątpliwie mistrz wśród szkoleniowców TWI. Pierwsze wydanie ich książki było ogromnie cenne, a niniejsza najnowsza wersja jest jeszcze lepsza...

Z przedmowy Arta Smalleya, prezesa Art of Lean, Inc. i autora/współautora 4 książek: Poziomowany system ssący, Understanding A3 Thinking, Toyota's Kaizen Methods i Cztery typy problemów i sposoby ich rozwiązywania – od usuwania usterek do wprowadzania innowacji.

Szczegóły publikacji
Ilość stron308
Okładkamiękka
Format21 x 29 cm
Rok wydania2020
Językpolski
ISBN978-83-951166-7-4
Przeczytaj fragment
Mogą Cię zainteresować także
Europejska wysyłka
Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji
Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Obsługa
Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności
Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Ostatnio oglądane
Ostatnio oglądane