Leanbooks.pl

Katie Anderson

Katie Anderson jest uznanym na całym świecie coachem przywództwa, konsultantką i profesjonalną mówczynią, słynącą z inspirowania osób i organizacji do rozwijania umiejętności przywódczych. W 2013 roku założyła firmę konsultingową, aby pracować z liderami na wszystkich poziomach i organizacjami każdej wielkości. Pomaga liderom zrozumieć cele oraz odpowiednio do nich dostosować procesy i zachowania. Jest oddana idei uczenia się przez całe życie, a jej kariera obejmowała stanowiska akademickie, konsultingowe oraz związane z prowadzeniem i doskonaleniem procesów w służbie zdrowia. Pełniła funkcje kierownicze w dwóch znaczących instytucjach opieki zdrowotnej w Kalifornii, była konsultantem w PwC Australia oraz wykładowcą na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Francisco i University of Sydney.

Pochodzi z Kalifornii, ale mieszkała w pięciu krajach poza Stanami Zjednoczonymi, między innymi w Wielkiej Brytanii, Australii i Japonii. W 2015 roku wraz z mężem i dziećmi przeprowadziła się do Tokio na półtoraroczny staż. Nawiązała wówczas zawodową współpracę Isao Yoshino, który przez czterdzieści lat był jednym z liderów w Toyocie. Współpraca ta zaowocowała jedyną w swoim rodzaju książką o przywództwie – książką, którą właśnie trzymasz w rękach. Obecnie, po powrocie do Stanów, Katie wciąż zachowuje kontakt z Japonią i organizuje wyjazdy dla liderów chcących pogłębić wiedzę na temat przywództwa Lean, Drogi Toyoty i japońskiej kultury.

Uzyskała tytuł licencjata z wyróżnieniem na Uniwersytecie Stanforda i była stypendystką Fulbrighta w Australii, gdzie zdobyła tytuł magistra zdrowia publicznego na uniwersytecie w Sydney. Mieszka w rejonie zatoki San Francisco z mężem, dwoma synami, niemal tuzinem kurczaków i setkami lalek Darumy. Kiedy nie podróżuje po świecie, można ją spotkać w przydomowym ogrodzie z rodziną lub w kuchni, w której eksperymentuje z nowymi przepisami, ewentualnie gdzieś na wzgórzach Karoliny Północnej, które przemierza na rowerze.

Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Scroll to Top