Leanbooks.pl

Micheal Ballé

Współautor uhonorowanej Shingo Research and Professional Publication Award trylogii, na którą składają się trzy bestsellerowe powieści o transformacji Lean: Kopalnia złotaDyrektor firmy jako Lean Menadżer oraz najnowsza Skuteczne zarządzanie, a także książki Lean sensei. Idź, zobacz, rzucaj wyzwania. Trylogię napisał wraz z ojcem Freddym (który przez 30 lat pracował w Renault jako dyrektor ds. inżynierii produkcji, a następnie wiceprezes ds. przemysłu w segmencie samochodów ciężarowych. Po odejściu z Renault został wiceprezesem ds. technicznych w Valeo, gdzie stworzył System Produkcyjny Valeo, oparty na praktyce Toyoty).

Michael od ponad 25 lat bada transformacje Lean i pomaga firmom rozwijać kulturę Lean. Jest ujmującym i barwnym mówcą publicznym, doświadczonym w prowadzeniu interaktywnych warsztatów.

Jako partner zarządzający w firmie ESG Consultants prowadzi coaching kadry kierowniczej w zakresie uzyskiwania wyjątkowej wydajności poprzez stosowanie narzędzi, zasad i postawy zarządzania Lean. Jego główną techniką coachingową jest udanie się do miejsca, w którym powstaje rzeczywista wartość. Pomaga wówczas kadrze kierowniczej zobaczyć własne hale produkcyjne i wyciągnąć właściwe wnioski dla całej firmy, jednocześnie ucząc ducha kaizen.

Michael pomagał firmom w transformacji Lean w różnych branżach: produkcji i usługach, inżynierii, budownictwie i opiece zdrowotnej. Pracował dla takich firm, jak: Renault, Faurecia, Alstom, BNP Paribas. Uzyskał doktorat na Sorbonie w dziedzinie nauk społecznych. Jest współzałożycielem Project Lean Entreprise oraz Institut Lean France.

Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Scroll to Top