Leanbooks.pl

David Brunt

David Brunt stosuje szczupłe zarządzanie i zajmuje się nim naukowo od roku 1990. Swoją karierę zawodową rozpoczął w branży samochodowej, w Rolls-Royce Motor Cars. W roku 1993 zainteresowanie szczupłym myśleniem skłoniło go do podjęcia w Cardiff Business School studiów MBA w dziedzinie zarządzania łańcuchem dostaw pod kierunkiem Dana Jonesa.

David Brunt pracuje z Danem Jonesem od roku 1997. W Lean Enterprise Research Centre uczestniczył w pionierskich projektach badawczych nad działaniem na poziomie jednej firmy i w całych łańcuchach dostaw. Jego współpraca z dealerami samochodów, których uczył zasad szczupłego zarządzania, została przedstawiona w książce Womacka i Jonesa Szczupłe rozwiązania oraz w napisanej przez niego wraz z Johnem Kiffem książce Creating Lean Dealers – The lean route to satisfied cusomers, productive employees and profitable retailers, która została wyróżniona Shingo Award.

Od roku 2003 David Brunt jest starszym wykładowcą brytyjskiej Lean Enterprise Academy. Pomaga firmom projektować, rozwijać i wdrażać koncepcje szczupłego zarządzania oraz jest mentorem i coachem menedżerów zamierzających wykonać skok w dziedzinę szczupłego wytwarzania. Regularnie publikuje na blogu Lean Enterprise Academy. Jest także współautorem uaktualnionej wersji podręcznika ze serii „Metody szczupłego wytwarzania” pt. Zobaczyć całość strumienia wartości.

Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Scroll to Top