Leanbooks.pl

leanbooks-logo

Pascal Dennis

Pascal Dennis jest inżynierem, autorem i doradcą pomagającym amerykańskim firmom przeprowadzić transformację Lean. Pascal zdobywał wiedzę i rozwijał swoje umiejętności w zakładach Toyoty w Ameryce Północnej i Japonii, a także współpracując z wieloma dużymi międzynarodowymi firmami. Jest członkiem kadry Lean Enterprise Institute.

Pracował jako menedżer ds. operacji, zasobów ludzkich, finansów oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Wspierał wdrożenia Lean w wielu międzynarodowych przedsiębiorstwach działających w branżach produkcyjnych, procesowych i usługowych, takich jak motoryzacja, produkcja maszyn ciężkich, budownictwo i służba zdrowia. W swojej pracy koncentruje się na planowaniu strategicznym i realizacji (rozwinięcie strategii), jakości, wykonaniu planów, zarządzaniu kosztami, kwestiach BHP oraz usprawnianiu procesów biznesowych.

Na stanowiskach kierowniczych w TMMC (Toyota Motor Manufacturing Canada), Pascal pracował przy wprowadzeniu na rynek kilku nowych modeli samochodów, budowie nowego zakładu o powierzchni prawie 280 tys. m. kw. i zatrudnieniu 2 tysięcy nowych pracowników.

Był wielokrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia, między innymi nagrodami ASQ Golden Quill i OSH Award of Excellence. Poprzednia książka Pascala, powieść biznesowa Andy and Me – Crisis and Transformation on the Lean Journey w 2006 roku została uhonorowana nagrodą Shingo Prize.

Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Scroll to Top