Leanbooks.pl

leanbooks-logo

Karen Gaudet

Karen Gaudet ma ponad 30 lat doświadczeń w dziedzinie kierowania, szkolenia i coachingu wysoce sprawnych zespołów pracowników i menedżerów działających w warunkach szybkiego rozwoju. Ma na swoim koncie osiągnięcia w pracy nad rozwojem szeregu sieci detalicznych i nad ciągłą poprawą umiejętności pracowników.

Pracując w Starbucks, Karen formułowała zalecenia w sprawie opracowania modelu systemu operacyjnego, potem kierowała pierwszym jego wdrożeniem w rzeczywistej kawiarni oraz dostarczała informacji zwrotnych niezbędnych w celu przeprowadzenia szeroko zakrojonej, globalnej zmiany. Prowadziła również zespół specjalistów od coachingu odpowiedzialnych za nauczanie umiejętności rozwiązywania problemów i mentoringu dyrektorów, dyrektorów regionalnych i kierowników okręgowych, którzy mieli wdrażać system operacyjny Lean. Karen przewodziła rozwojowi Starbucks na rynku Nowej Anglii.

Wcześniej Karen zajmowała stanowiska kierownicze i dyrektorskie w działach operacyjnych, marketingowych i szkoleniowych wielkich sieci restauracji, w firmie zajmującej się doradztwem dla branży detalicznej oraz w nowo założonym przedsiębiorstwie technologicznym przygotowującym się do wejścia na giełdę.

Jako członek zespołu kierowniczego w Lean Enterprise Institute Karen kieruje edukacyjnymi przedsięwzięciami Instytutu adresowanymi do szerokiej publiczności.

Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Scroll to Top