Leanbooks.pl

Remigiusz Horbal

Należy do pionierów wdrażania Lean Management w Polsce. Pierwsze projekty transformacji firm prowadził pod okiem Marka Piątkowskiego, jednego z byłych dyrektorów kanadyjskiej Toyoty. Potem, już jako konsultant wiodący, wspierał kilkadziesiąt firm w Polsce i za granicą w implementacji podejścia Lean. W Lean Enterprise Institute Polska kierował zespołem ds. Lean w usługach. Brał także udział w międzynarodowych projektach badawczych, współpracując z czołowymi ośrodkami naukowymi w Europie nad rozwojem metod poprawy konkurencyjności firm.

Specjalizuje się w całościowych projektach transformacji firm, we wdrażaniu podejścia Lean w usługach i rozwoju produktu, a także w reorganizacji przepływu materiałów i informacji w firmach produkcyjnych. Jego doświadczenie doradcze w obszarze produkcji obejmuje współpracę m.in. z: Whirlpool, Philips Lighting, Carlsberg, Zetkama S.A., Timken, Cadbury Wedel, Black Point. W obszarze usług zaś współpracował m.in. z: mBank, KRUK S.A., Eurobank, Aviva Polska, ING Bank Śląski, Impel Business Solutions (SSC),  Akamai (SSC).

Jest autorem licznych artykułów naukowych oraz książki „Ukryty skarb”, w której pokazuje, jak niewykorzystany potencjał pozwala podnieść produktywność wydawałoby się już bardzo optymalnych procesów nawet o kilkadziesiąt procent, przy jednoczesnej poprawie jakości i to bez inwestycji w IT. Stopień doktora uzyskał na Politechnice Wrocławskiej. Publikuje także na stronie Lean Enterprise Institute Polska.

Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Scroll to Top