Leanbooks.pl

Małgorzata Jakubik

Partner i lider zespołu konsultantów produkcyjnych w Lean Enterprise Institute Poland, z którym związana jest od roku 2009. Kieruje zespołem konsultantów i koordynuje transformacje Lean w licznych przedsiębiorstwach. W pracy z klientami wykorzystuje doświadczenie zdobyte w czasie ponad 15 lat pracy w międzynarodowych korporacjach przemysłu papierniczego i samochodowego: International Paper i General Motors. W zakładzie Opla w Gliwicach, działającym na podstawie pełnego systemu Lean, kierowała procesem tworzenia i realizacji szkoleń oraz Działem Jakości Operacyjnej. Jako menedżer Lean na Europę koordynowała pracę zespołu ekspertów z wiodących zakładów GM Europe w procesie audytowania i wsparcia wdrożenia Lean w zakładach korporacji. Miała okazję kierować zespołami HR oraz systemów produkcyjnych i jakości, co pozwala jej na spojrzenie na procesy zarządcze z różnych punktów widzenia.

Specjalizuje się w praktycznych transformacjach Lean, szczególnie przez budowanie i modyfikacje systemów: celów strategicznych i zarządzanie wskaźnikami (hoshin kanri), pomysłów pracowniczych kaizen, rozwiązywania problemów, budowania kompetencji i motywacji pracowników. Jest ekspertem z zakresu metod TWI,  rozwiązywania problemów, metody Toyota Kata oraz innych narzędzi standaryzacji i doskonalenia procesów.

Miała okazję wspierać klientów reprezentujących wiele branż, od przemysłu ciężkiego przez FMCG po usługi. Jej doświadczenie doradcze obejmuje współpracę m.in. z: Fabryką Mebli Forte, Cranfield Foundry, Schumacher Packaging, Constantia Teich, BSH, Agros Nova, Bella, Rockwool, Gatx/Wagon Service Ostróda, Etisoft, Dr Irena Eris, Precision Machine Parts, Sitech, Sempertrans, Wienerberger, Velux, Ultimo, Philip Morris, Philips Lighting (obecnie: Signify Poland).

Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Scroll to Top