Leanbooks.pl

Daniel T. Jones

Założyciel i prezes Lean Enterprise Academy w Wielkiej Brytanii; starszy doradca Lean Enterprise Institute, lider myśli zarządczej i mentor w zakresie myślenia Lean (Lean thinking) w każdym rodzaju biznesu.

Wraz z Jamesem P. Womackiem jest autorem wpływowych i popularnych książek o zarządzaniu, które opisują zasady i praktyki Lean w produkcji: „Maszyna, która zmieniła świat” oraz „Odchudzanie firm”, a także podręcznika z serii „Metody szczupłego wytwarzania” zatytułowanego „Zobaczyć całość strumienia wartości”. Jest wydawcą książek „Przejdź na logikę przepływu” oraz anglojęzycznych „Creating Lean Dealers” i „Making Hospitals Work”. Ceniony mówca i prezenter, zorganizował również konferencję Lean Summit w Europie. Od dawna interesował się mapowaniem całych strumieni wartość i kierował opracowaniem przykładów przedstawionych w rozdziale 2 książki „Odchudzanie firm”.

Doradza organizacjom z różnych sektorów w zakresie ich transformacji Lean; napisał raport rządu brytyjskiego pt. „Rethinking Construction oraz Lean Thinking for the NHS”. Zorganizował pierwszą konferencję z cyklu Global Healthcare Summit i był mentorem kilkunastu szpitali w Wielkiej Brytanii, Włoszech i USA. Był europejskim dyrektorem programów MIT Future of the Automobile i International Motor Vehicle Programs. Jest doradcą europejskiego ruchu Efficient Consumer Response i redaktorem „International Commerce Review”. Ma tytuł licencjata z ekonomii uzyskany na Uniwersytecie w Sussex. 

Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Scroll to Top