Leanbooks.pl

Robert Kagan

Robert jest członkiem zarządu i współzałożycielem Lean Enterprise Institute Polska, dyrektorem zarządzającym ds. strategicznych transformacji Lean i szefem zespołu konsultantów. Jest charyzmatycznym liderem działań transformacyjnych w przemyśle z zakresu Lean Management, autorem szczupłych rozwiązań dla przedsiębiorstw. Przez ponad dwadzieścia lat zdobył ekspercką wiedzę i doświadczenia w budowaniu wartości spółek z sektorów motoryzacyjnego, spożywczego, AGD, elektronicznego i wielu innych.

Początki swojej kariery zawodowej związał z branżą motoryzacyjną i elektroniczną, wspierając dalej firmy przy dużych transformacjach, jak również w implementacji wybranych metod Lean, między innymi z zakresu gemba walk, ciągłego przepływu, zarządzania wizualnego czy systemów sugestii pracowniczych. Na co dzień działa z kadrami kierowniczymi przedsiębiorstw dla lepszego zarządzania zmianami organizacyjnymi. W ostatnich latach pracował z ponad 5000 praktyków z przemysłu, występował w panelach eksperckich oraz na konferencjach biznesowych.

Swoje doświadczenia opisał między innymi w serii artykułów publikowanych przez „Planet Lean Journal” pod egidą Lean Global Network . Jest także współautorem tłumaczeń amerykańskich podręczników na temat Lean Management (na przykład Logistyka wewnętrzna fabryki) oraz przedmów do ich polskich edycji.

Robert jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Mensa Polska.

Europejska wysyłka

Wszystkie kraje UE, VAT 0%

Gwarancja satysfakcji

Oczekuj pierwszoklasowej obsługi

Przyjacielska obsługa

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu

Bezpieczne płatności online

Zabezpieczone certyfikatem SSL

Scroll to Top